Line up

Alle 15 juli 16 juli 17 juli 18 juli 19 juli 20 juli 21 juli
Line - up

Common Nimma DJ-team

DJ
Poppunt Gelderland presents

Chamos

Dansmuziek
Hosted by Feels Right

XICO

Dansmuziek
Hosted by Feels Right

Tida Kamara

Clubmuziek
Hosted by Feels Right

Disci in het wild

Hiphop

Boss Capone & Patsy

Ska

LOEV presents

Hiphop
On the Block / De Nieuwe Notie / Beatwise / LOEV presents

Two Brothers From Another Mother

DJ

M. CHUZI

Proggy afrobeat

Mensen Zeggen Dingen

Literatuur/spoken word
Mensen Zeggen dingen presents

Orchestre Partout

Wereldrepertoire

Fafi & Jofuro

Afrosounds

ROODRIKS

Afrikaanse clubmuziek

Nyasa

DJ

Mango

DJ

DJ Maarten W

DJ

ii

Modern soul

DJ Maarten P

DJ

Coconaut

DJ

Robin Oostrum

DJ

DJ Fentastic b2b André

DJ

Explorers of the internet

Memecore
Nieuwe Electronische Waar presents

45khz

Elektronica
Nieuwe Elektronische Waar presents

Bjar

Elektronica
Nieuwe Elektronische Waar presents

|grens|

Elektronica
Nieuwe Electronische Waar presents


Heesuh en Blink

Hiphop
Nieuwe Electronische Waar presents

Amber Baju (Jeroen Diepenmaat)

Electronica
Nieuwe Electronische Waar presents

The Big Singles (afscheidstournee)

DJ

Carmen Jaci

Elektronica

Leon Portier

DJ

UCHE YARA

Fusion

Blanco Teta

Artpunk

Thomas Jaspers

Klankexperiment

Daniel Eskens

Neoklassiek

Dirty Wax

DJ

Eddy & Eddie (DJ)

DJ
Still Sunday presents

Femme Fugazi DJ-team

DJ
Poppunt Gelderland presents

Maarten Meijs (DJ)

DJ
Still Sunday presents

Karel

Synthpop
Still Sunday presents

Faveworm (DJ)

DJ
Still Sunday presents

Bongloard

Garagepunk
Still Sunday presents

Diffsumm

Dansen
Hosted by Feels Right

Rients Pieters (DJ)

DJ
Still Sunday presents

Lovesick Puppies

Psychedelische rock
Still Sunday presents

Still Sunday Radio

Live radio
Still Sunday presents

Waaghals DJ-team

DJ
Waaghals presents

Chiff Chaffs

Rock 'n' roll
Shindig presents

Shindig

Vintage vinyl DJ's
Shindig presents

Terry Joint

Rap

Common

Hiphop-indie
Schuum presents

RONEO Dj-Set

DJ
Schuum presents

Ulla

Ambient
Onderstuur presents

Ann Eysermans

Musique concrete
Onderstuur presents

Loup Uberto

Experimentele zang
Onderstuur presents

Diter

Elektronica
Onderstuur presents

Limpe Fuchs

Klankkunst
Extrapool presents

Locus Error

Techno
Hosted by Planet Rose

Mandidextrous

Drum-'n-bass
Hosted by WTF

Lolsnake

Techno
Hosted by Planet Rose

DJ Spit

Techno
Hosted by Planet Rose

Oxymore

Techno
Hosted by Planet Rose

Reich

Techno
Hosted by Planet Rose

Mor Elian

Acid
Hosted by Orbit

L.F.T.

Electro
Hosted by Orbit

Theoson b2b Kimmah

Dance
Hosted by Orbit

Koarse

Drum-'n-bass
Hosted by WTF

Tantron

Hyperactive bass music
Hosted by WTF

Sweetpea

Drum-'n-bass
Hosted by WTF

Squirt Cobain

Drum-'n-bass
Hosted by WTF

AK Sports

Nu-rave
Hosted by Planet Rose

Matra

Techno
Hosted by Planet Rose

Maruwa

Techno
Hosted by Planet Rose

Stella Zekri

Old skool house
Hosted by Diskodip

Barbara Boeing

House
Hosted by Diskodip

Pieter Drijver

House
Hosted by Diskodip

Alis

House
Hosted by Off the Grid

Flo Massé

Acid house
Hosted by Off the Grid

Esch

House
Hosted by Off the Grid

Antona

House
Hosted by Off the Grid

BLIK

Experimentele rock
De Perifeer presents

Homosampliens

DIY-samples
De Perifeer presents

ZWERV

Free jazz
De Perifeer presents

Infinite Livez

Hiphop
De Perifeer presents

RYMe

Elektroakoestisch experiment
De Perifeer presents

Janneke van der Putten

Vocale klankexperiment
De Perifeer presents

Hugo Remmen

Crossover
Poppunt Gelderland presents

Case Candy

Funk
Poppunt Gelderland presents

Daniel Brooke

Emocore
Poppunt Gelderland presents

FAVST

Electropop
Poppunt Gelderland presents

Periot

Punk
Poppunt Gelderland presents

Svaun

Stonerrock
Poppunt Gelderland presents

Sophie Straat

Protest-levenslied

Alex Figueira

Tropical music

Norn

Ambient

Jaap Middernacht

Psych folk

Misprint

Indie

Marathon

Postpunk

Chica Chica

Psychedelische cumbia

Mariposa

Latin rap

Iskandr

Blackened doom

Lo Poloko

Balkan-latin

Roufaida

Indiepop

Brintex Collective

Fusion

Joya Mooi

R&B

Tian Qiyi

Fusion

Primaat

Funk

Kleine Crack & Slagter

Rap

Jarreau Vandal (live)

Hiphop

THUMPER

Psychpunk

Ramkot

Post-industrial

The Mocks

Proto-garage

Carla Prata

R&B

Femme Fugazi

Garage punk

Precious Bloom

Retropop

cktrl

Jazz

Roland Cristal

Eurodance

Nana Benz du Togo

Dance

Mamalarky

Indiepop

Love’n’Joy

Indierock

Noor

Pop

Minami Deutsch

Krautrock

Nduduzo Makhathini

Jazz

Oh Hazar

Artpop

Robin Kester

Postpunk

Ronald Langestraat

Space jazz

Rozi Plain

Artpop

Tapir!

Indie

The Super Soakers

Postpunk

Wolvennest

Metal

Lambrini Girls

Punk

La Jungle

Noisepunk

Jonathan Ferr

Jazz

Indigo Pastel

Postpunk

girli

Hyperpop

Free Love

Synthpop

Elmer

Hiphop

DEADLETTER

Postpunk

De Baron

Urban balkan

Cobra The Impaler

Metal

Chibi Ichigo

Rap

Bamba Wassoulou Groove

Desert blues

Baby’s Berserk

Synthrock

Baby Volcano

Rap

July Jones

Pop

Library Card

Postpunk

POL

New wave

Margaritas Podridas

Grunge

Moin

Postrock

Nusantara Beat

Indonesische funk

Omni Selassi

Krautpunk

Outahead

Punk
Schuum presents

Cosmic Cloud People

Fusion
Schuum presents

Kaboutertje Putlucht

Ravepunk

The Beths

Indiepop

TUKAN

Synthjazz

VLURE

Synthpunk

Σtella

Indiepop

Kuunatic

Psychedelische synthrock

Frankie and the Witch Fingers

Psychrock

KEG

Punk

Hammok

Hardcore

Frenk de Slak

Hiphop

Shamzon

Arabische muziek

Birds in Row

Post-metal

Geishas of Doom

Punkrock

Lander & Adriaan

Rave jazz

Cloudsurfers

Garagepunk

nieuwsbrief

Ben als eerste
op de hoogte

Partners